Strona Główna - OSK MOBIL Ośrodek Szkolenia Kierowców Mobil - Gwarancja Bezstresowej Nauki !

Ośrodek Szkolenia Kierowców Mobil jest szkołą prowadzoną z pasją. Naszym celem jest nauczyć kandydata na kierowcę bezpiecznego kierowania pojazdem, stosowania się do przepisów ruchu drogowego oraz prawidłowej techniki jazdy. Z nami na luzie poznasz obowiązujące zasady panujące na drodze i bezstresowo w pełni przejmiesz kontrolę nad motorem czy samochodem. Wasze postępy oraz sukcesy są dla nas wielką radością.

Zajęcia teoretyczne przeprowadzamy w salach przystosowanych do przeprowadzania kursów na Prawo Jazdy. Wiadomości staramy się przekazywać w sposób zrozumiały i z poczuciem humoru, by szybko utkwiły Wam w pamięci. Zajęcia przeprowadzane są w taki sposób, że w każdej chwili możecie zapisać się na kurs i zacząć naukę już w dniu zapisu. Nie byliście obecni na którymś z tematów? Nic straconego! Opiekun ośrodka poinformuje Was o następnym terminie zajęć z tego samego tematu.

Zajęcia praktyczne przeprowadzamy na pojazdach takich jak na egzaminie. Dokładamy również wszelkich starań, byście czuli się bezpiecznie, dlatego też na bieżąco dokonujemy wszelkich przeglądów pojazdów. Posiadamy także własny plac manewrowy, byście w każdym momencie mogli poćwiczyć zadania egzaminacyjne i rozwiać wszelkie obawy przed egzaminem.

Oferujemy również możliwość płacenia w nieoprocentowanych ratach, bezpłatny egzamin wewnętrzny jak również badania lekarskie w naszym ośrodku, którego lokalizację znajdziecie w dziale Kontakt.
Przydatne pliki, materiały, porady i linki dla obecnych oraz przyszłych kursantów szkoły nauki jazdy można znaleźć w dziale Strefa kursanta. Każdy kursant, by szlifować wiedzę przekazaną na zajęciach otrzymuje również materiały edukacyjne wydawnictwa Image.

Zawsze podawana przez nas cena zawiera cały pakiet przygotowujący do egzaminu, czyli nie ma kosztów dodatkowych, jak badania lekarskie czy pierwsza pomoc!

Zachęcamy do bezstresowej i owocnej nauki z Mobilem!